Özgür Haberci © 2022-2024 Tüm hakları saklıdır.

  1. Anasayfa
  2. Yerel Gündem
  3. Sakarya Sivritepe’de işleme başladı

Sakarya Sivritepe’de işleme başladı

Admin Admin -
4 0

SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediyesi, asfalt sezonuna hızlı bir başlangıç yaparak tüm ilçelerle birlikteSerdivan’ın yüksek kesimlerinde de çalışmalar başladı. Ekipler, şehrin merkezi ve 16 ilçesinde vatandaşların kullandığı ulaşım ağını sil baştan yenilemek için mesai harcıyor.

Serdivan’da farklı mahallelere ve bölgelere bağlantı sağlayan Sivritepe Caddesi’nde asfalt işlemine başlayan Büyükşehir, sıcak asfalt öncesinde dar olan yolun genişliğini yaptığı işlemlerle 20 metreye çıkardı. Sürüş güvenliğini artıran ve vatandaşlara daha güvenli bir ulaşım ağı sunmak için çaba gösteren YOL-BAK ekipleri, sıcak asfalt serimine başladı.

Bölgede tam kadro çalışan Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi ekipleri, 800 metrelik ana caddeyi yol güvenliğini sağlayacak şekilde yenileyerek hizmete hazır hale getiriliyor. Toplamda 2 bin ton asfaltın serileceği caddede çalışmaların büyük bir kısmı tamamlandı. İşlemler bittiğinde vatandaşlar Sivritepe ve civar bölgelere daha kolay ve sorunsuz şekilde ulaşacak.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir